Naujienos · Apie įmonę · Paslaugos · Produktai · Poliuretano danga · Šiandien pardavime · Paieška · Dalyvavimas projektuose · Oro pagalvės · Kontaktai · Partneriai
Navigacija
Naujienos
Apie įmonę
Paslaugos
Produktai
Poliuretano danga
Šiandien pardavime
DUK (FAQ)
Galerija
Informuok, klausk
Paieška
Oro pagalvės
Kontaktai
Partneriai
Straipsniai: Amerikietiška RHINO LININGS poliuretano danga
Laivyba


Pramonei


Statybai


Transportui

Poliuretano dangos privalumai: 
1.  Atsparumas susidėvėjimui. Intensyviai naudojamo paviršiaus guminės, plastikinės ar metalinės dangos dažnai keičiamos poliuretano danga. Ji pasižymi ypač dideliu atsparumu nudilimui, įbrėžimams, susidėvėjimui. Dėl šių savybių pailgėja paviršių tarnavimo laikas, sumažėja jų priežiūros ir pakeitimo išlaidos.
2.  Aukštas atsparumas smūgiams. Paprastai naudojami plastikai ir plastikinės dangos kietėdami tampa trapios. Poliuretano danga išlieka elastinga ir atspari lūžiams ir įtrūkimams, todėl ji ideali dengti paviršiams, kurie yra veikiami smūgių.
3.  TuffStuff-ypač lanksti danga. TuffStuff(viena iš poliuretano dangos rūšių)netgi pastoviai lankstoma nelūžta. Ji išlaiko savo lankstumą ir tamprumą nepaisant dangos storio.
4.  Lankstumas esant žemai temperatūrai. TuffStuff danga išlieka lanksti prie -40°C. Taip pat ji atspari terminiams smūgiams – neskilinėja ir išlaiko pradinį sukibimą su dengiamu paviršiumi.
5.  Nekeičia savybių iki +120°C. Poliuretano danga yra tinkama pastoviam naudojimui (kai kuriais atvejais ir panardinus) prie +90°C , taip pat išlieka stabili iki +120°C aplinkoje ,kai naudojama neilgą laiko tarpą. Ši savybė priklauso nuo supančios aplinkos cheminės sudėties ir paviršiaus, ant kurio naudojama danga. Prieš naudojant dangą, patartina atlikti bandymą su nedideliu pavyzdžiu.
6.  Nepralaidi vandeniuiŠi danga nekeičia savybių panardinta į vandeni (iki +50°C), tačiau nerekomenduojama naudoti pastoviai kai vandens temperatūra virš +70°C. Ji praktiškai visiškai nepraleidžia ir nesugeria vandens.
7.  Elektrinės sąvybės. Poliuretanas yra puiki izoliacinė medžiaga. Jis gali būti naudojamas visur, kur svarbi elektros izoliacija.
8.  Atsparumas tepalui, alyvai ir kitoms cheminėms medžiagoms. TuffStuff danga yra atspari didesnei grupei įvairių medžiagų nei kitos guminės ar plastikinės dangos.
9.  Danga ant daugelio plastiko tipų metalo, medžio ir betono. Poliuretano dangą galime naudoti ant labai ivairių paviršių. Dangos stiprumas ant medžio, metalo ar plastiko dažnai yra netgi stipresnė už dengiamą paviršių ir yra keletą kartų stipresnė nei guminė danga ant tokių pačių paviršių.
10.  TuffStuff danga idealiai tinka paviršiams , kuriuos dengiant siekiama sumažinti vibracijos ir „skambėjimo“ efektą. Ji, priklausomai nuo storio, smarkiai sumažina triukšmą ir vibraciją.

Daniliškių autocentras © 2009